Previous Page  18 / 20 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 18 / 20 Next Page
Page Background

Tammy Arruda

Linda Atamian

Robert E. Audette ’72

Jamie J. Bachant L’12

Tim Baldwin

Cecily V. Banks

Tracy C. Baran

Robert D. Barge LHD’14

Charles H. Baron

Patrick C. Barry

Daniel C. Baruti L’99

John P. Barylick

Neville J. Bedford ’00 L’03

Haiganush R. Bedrosian

Joseph F. Benevides and

Sue Benevides

Emilie A. Benoit

Heather M. Bernier

Hillary J. Black L’13

Susan Bocamazo

Roger P. Boudreau

Lisa M. Bowie L’12

Mary J. Boyle L’02

Chantal G. Bromage L’13

Colleen A. Brown

Waterman F. Brown VII and

Lisa J. Raiola

James V. Burchfield Jr.

Michael H. Burger

Alexandra K. Callam

Margie M. Caranci

Jeannine A. Casselman L’09

Benjamin J. Chevrette

Andrew Chlebus

John J. Chung and Leslie A. Ashing

Keally Cieslik

Cristen Ciresi L’08

Brenda J. Clement

Edward C. Clifton and

Audrey Clifton

William C. Clifton and O.

Rogeriee Thompson LHD’10

William J. Coffey (Deceased)

Francis A. Connor III and

Valerie A. Connor M’08

David Coon

Stephen P. Cooney L’02

Angelyne E. Cooper L’08

Robert C. Corrente

Kaitlyn E. Cox L’14

Gregory S. Cusimano

Michael J. da Cruz L’14

Vivian S. Dafoulas

June E. Daniel

Gregory M. Dantas

Melissa K. Dellena L’04

Amato Deluca

Dorothy M. DePointe

Marc Desisto

Malorie Diaz L’13

Deborah Dinardo

Patrick O. Dunphy

Mary Margaret Earl

Paul J. Earl and Mary Earl

Mitchell R. Edwards and

Lucia Edwards

Jorge O. Elorza

Christine J. Engustian

Rebecca S. Fagan L’11

Susan E. Farady

Joseph A. Farside L’06

Cassandra Feeney

Charlotte M. Ferris

Michael W. Field L’97

Raul Figueroa

William A. Flanagan L’05

and Marlene Flanagan

Alan S. Flink and Renee L. Flink

Stephen J. Fortunato

Gordon D. Fox

Steven F. Freedman and

Linn Foster Freedman

Mark W. Gemma L’97

Katherine E. Godin L’08

Christopher S. Gontarz

Roberto Gonzalez and

Deborah S. Gonzalez ’04 L’07

John R. Grasso ’02 L’06

J. Maxwell Greene

John M. Greene L’08

Jeff S. Grenier

Timothy J. Groves L’06

Kristen Haffenreffer-Moran

Lydia B. Hanhardt

Meghan L. Hansen

Maureen Harrington

Tara L. Harrington

Suzanne A. Harrington-Steppen

Linda Harrison

Jennifer W. Hashway L’11

Diana J. Hassel

George E. Healy PL’05

Timothy G. Healy L’05

Howard Heffron and Stella Heffron

Cynthia Hiatt

Mary P. Holper

Andrew Horwitz

Meghan L. Hughes

Lauren V. Iannelli L’11

Andres Indarraga

Barnaby Jackson and Eliza

Vorenberg

Richard S. Jaffe

Marissa L. Janton ’02 L’11

Patrick T. Jones and Nell E. Jones

Michael P. Jugenheimer

Linda Katz

John M. Kelly

J. Scott Kilpatrick

Noah J. Kilroy L’13

Bruce I. Kogan

Gowri J. Krishna

Niki Kuckes

Lynette J. Labinger

Jeanne E. Lafazia

Lorraine N. Lalli L’01

Marjorie Lander

Jennifer L. Lashley

Jiakun Lei L’14

Anthony R. Leone II L’97 and

Chelsie L. Horne

Dadriana A. Lepore L’10

James J. Lepore

Christopher H. Little

Rachel Littman

David A. Logan and

Jeanne S. Wine

Lauren E. Macbeth

Brooks R. Magratten

Stephen P. Maguire L’96

Bernard A. Manchester and

Elizabeth B. Manchester

Mark S. Mandell PL’11 and

Yvette M. Boisclair PL’11

Robert B. Mann LHD’15

Peter S. Margulies and

Ellen M. Saideman

John J. Marion

Bruce A. Marlowe

Robert J. Massa Sr. P’05 and

Kathleen A. Massa ’82 ’02 P’05

John J. McConnell Jr. and

Sara S. McConnell

Robert J. McConnell

Robert D. McCreanor

Sally P. McDonald L’09

W. Brett McKenzie and

Johanna W. McKenzie

John D. Meara L’11 and

Kelly N. Meara L’11

Kristine Merz

Anthony Mignanelli

Kathleen P. Miller

Stephen M. Miller and

Lori A. Miller L’98

Olivia C. Milonas

Steven A. Minicucci and

Tina Minicucci

Tekla E. Moquin

David Morowitz

Anne M. Mulready

Colleen P. Murphy

Daniel J. Neal L’13

David J. Oliveira

Raquel M. Ortiz

Rafael A. Ovalles

Veronica D. Paricio

Christine C. Parker

David J. Pellegrino L’05

Amy E. Peltier L’09

Emma L. Peterson L’11

Kathryn H. Petit L’09

Matthew R. Plain L’05

Stephen M. Prignano and

Cheryl A. Prignano

Daniel A. Procaccini

Kenneth R. Rampino L’08

Sara A. Rapport

J. Richard Ratcliffe

Bruce Reilly

Ronald J. Resmini L’09

Owen J. Rice L’09

Jane E. Rindsberg

Solange Rodriguez

John M. Roney

Katherine Rose

Kevin Ryder

Lester N. Sagan and

Rose Sagan L’97

Paula C. Sager

Michael A. Salvadore Jr.

George L. Santopietro and

Meryl Santopietro

Anthony J. Santoro

Nels A. Schnobrich L’13

Donor Honor Roll

individuals